Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego!
ul. Nowowiejska 5, Warszawa
(przy stacji metra Politechnika)
0
0.00 
  • Empty cart

    No products in the cart.

ZWROT REKLAMACJA WYMIANA

1. Zwrot towaru bez podania przyczyny

W ciągu 14 dni od daty odbioru towaru przez klienta istnieje możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny. Odnosi się to jedynie do towaru, który nie był używany, nie jest zniszczony ani uszkodzony, nie nosi śladów użytkowania, jest pozbawiony zapachu (odnosi się to do perfum) i jest czysty.

Wraz z towarem należy przesłać:
– oryginalny dowód sprzedaży
– wypełniony formularz zwrotu:

W ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki, zobowiązujemy się do zwrotu pieniędzy na podany przez klienta numer konta bankowego.

Przy odsyłaniu towaru prosimy zwrócić uwagę na jego staranne zapakowanie, gdyż zwrot towaru, który z winy niestarannego zapakowania uległ w transporcie zniszczeniu, może nie zostać przez sprzedawcę uwzględniony.

NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW TOWARU PRZESŁANYCH DO NAS PRZESYŁKĄ POBRANIOWĄ.
Prosimy o wysyłanie towarów przesyłką z potwierdzeniem nadania (list polecony / paczka)

2. Zwrot uszkodzonego towaru, reklamacje

Wszystkie nasze towary posiadają gwarancję producenta. Jeśli po odbiorze przesyłki ( czyli towar nie został jeszcze użyty ) okaże się, że towar jest wadliwy – prosimy o możliwe szybki kontakt z nami za pomocą e-maila na adres sklep@modnaciaza.pl. Wadliwy towar wymienimy na nowy, a jeśli dany produkt nie będzie już dostępny możliwe jest wybranie innego produktu lub zwrot zapłaconej kwoty.

Jeśli ewentualne wady produktu ujawniły się w trakcie użytkowania również prosimy o złożenie zawiadomienia o reklamacji poprzez maila. W mailu prosimy o podanie takich danych jak imię, nazwisko, numer zamówienia i opis przedmiotu reklamacji.

Jeśli przy odbiorze przesyłki od kuriera lub listonosza spostrzeżesz mechaniczne uszkodzenia towaru – poproś o sprawdzenie przesyłki.

3. Wymiana towaru

Jeżeli zakupiony towar okazał się źle dobrany pod względem rozmiaru, koloru i fasonu istnieje możliwość wymiany.
Warunkiem jednak jest, by towar był nieużywany, nieuszkodzony i niezniszczony, nie nosił jakichkolwiek śladów użytkowania, był czysty i bez zapachu.

Koszt odesłania towaru i ponownej wysyłki ponosi kupujący.

Warunkiem jednak jest, by towar był nieużywany, nieuszkodzony i niezniszczony, nie nosił jakichkolwiek śladów użytkowania, był czysty i bez zapachu.

Gdy powstanie nadpłata podczas wymiany ( zamówiony towar będzie niższej wartości niż towar zwracany ), otrzymasz zwrot pieniędzy na podane przez Ciebie konto bankowe. Jeśli wybrane przez Ciebie nowe produkty są natomiast droższe od tych, które poprzednio zakupiłeś, musisz dokonać dopłaty w wysokości różnicy w cenie produktów. W tym celu dokonaj wpłaty na nr konta Bank Zachodni WBK 73 1500 1012 1210 1000 6593 0000 i opatrz transakcję dopiskiem DOPŁATA, WYMIANA

Prosimy o wysyłanie towarów przesyłką z potwierdzeniem nadania (list polecony / paczka)

NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW TOWARU PRZESŁANYCH DO NAS PRZESYŁKĄ POBRANIOWĄ

Adres do zwrotu towaru:

MODNA CIĄŻA
ul. Polna 54
00- 644 Warszawa,