. . .

Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego pupila?

Wybór pluszaka dla psa.

Zabawy z czworonogiem jest wspaniałą okazją, by wykorzystać energię naszego zwierzaka, jednocześnie wzmacniać więź. Codzienne psoty wpływają korzystnie na zdrowie zwierzęcia, tak jak i sprawiają frajdę właścicielowi. Zabawy warto jest urozmaicać przy użyciu zabawek dla psów. Na rynku natkniemy się wiele różnorodnych rodzajów zabawek dla psów, jednak w jaki sposób wybrać tą najlepszą?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką naszych czworonogów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę dostaniemy w większości sklepów zoologicznych w zróżnicowanych wielkościach, odpowiednich do rozmiarów naszego zwierzaka. Piłki dla psów wykonywane są z szeregu tworzyw, mogą być piłki gumowe, materiałowe czy plastikowe. Dokonując wyboru piłki dla psa powinniśmy wziąć pod uwagę na jej rozmiar. Rozmiary piłek dla psów są stałe, jednak trzeba pamiętać o możliwości zakrztuszenia się podczas zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa okazuje się za mała. Decydując się na nową piłkę pamiętajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to szczególnie ważne, jeśli jesteśmy opiekunami małych ras psów, takich jak pudle lub yorki, dla których kupujemy niestandardowe wielkości piłek.

Frisbee dla psa.

Gdy chcemy poszaleć z pupilem na łonie natury doskonałym wyborem będzie frisbee dla psa. Nie sposób znaleźć czworonoga, który nie zakocha się w tej zabawce. Frisbee dla psa lepiej wykorzystać na otwartej przestrzeni, takiej jak łąka, park czy ogród, gdzie zwierzak będzie mógł nabrania prędkości. Jeśli podopieczny umie przynosić zabawkę spowrotem, powinniśmy kupić frisbee dla psa o dobranej średnicy, żeby psu wygodnie było nosić przedmiot w zębach. Frisbee dla psa nie może być zbyt twarde, gdyż istnieje ryzyko niezamierzonego uderzenia psa zabawką podczas zabawy, dlatego mając na celu uniknięcie bolesnych sytuacji wybierajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee jest ciekawą formą aktywności, a wiadomo przecież, że sport to zdrowie!

https://www.krakvet.pl/chy_m_Psy_Akcesoria-na-spacer_Szelki-dla-psa-32926.html szelki dla psa